KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12894465

nr 1289 4465

Akvareller

Oidentifierad konstnär. 4 st, Bernard, 1950-tal. Signerad. Motivet: 23x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 november 2019
kl 18:41:38